Kategorie
 
 
 
 
 

Vodotěsná couvací kamera s 170˚ úhlem záběru v brzdovém světle

0 (0 hlasů)
Voděodolná značková PROFIO couvací kamera s 170˚ úhlem záběru v brzdovém světle Vám umožní bezpečně zaparkovat během couvání a pohybu v prostředí s problematickým průjezdem vozidla.
Kód:19-058
Výrobce:PROFIO
Dostupnost
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 2.138 Kč bez DPH
2.565 Kč s DPH

Voděodolná značková PROFIO couvací kamera s 170˚ úhlem záběru v brzdovém světle Vám umožní bezpečně zaparkovat během couvání a pohybu v prostředí s problematickým průjezdem vozidla. Parkovací kamera integrovaná v třetím brzdovém světle, instalovaném na zadních křídlových dveřích je ideální pomůcka při couvání. Zabezpečí Vám přehled o tom, co se děje kolem vozidla při jeho pohybu nebo couvání. Kamera je vhodná pro vestavěnou instalaci do karosérie vozidla pro automobilové systémy zadního pohledu. Nebude zapotřebí žádná náročná instalace ani vrtání do karoserie, protože kamera je zabudovaná přímo v brzdovém světle. Zabudovaná couvací kamera je vhodná pro automobily RENAULT Master III. [JV] [FV] (2/2010->), OPEL Movano B (5/2010->) a NISSAN NV400 (11/2011->). Obrazový snímač 1/4" CMOS s rozlišením 728x488 umožní kvalitní a ostrý obrazový přenos.

vodeodolna couvaci kamera v brzdovem svetle

Couvací kamera má úhel snímání až 170° což je dostatečný rozsah pro potřeby couvání nebo monitorování pohybu vozidla v prostředí, kde se vyžaduje zvýšená pozornost z hlediska bezpečnosti. V slabém osvětlení Vám pomůže IR noční vidění s dosvitem do 5m. Napájení kamery a přenos signálu je přes kvalitní, odstíněný konektor se 4 pinovou koncovkou, která má vodotěsnou úpravu co Vám usnadní práci při instalaci. Kamera je napájena přímo z couvacího monitoru napětím 12V. Kamera je kompatibilní se všemi VGA monitory v naší nabídce.

vestavná kamera v brzdových svetlech

Vlastnosti:

Univerzální couvací kamera
Instalace do karosérie vozidla
Kvalitní a ostrý obrazový přenos
Pozorovací úhel až 150°
Voděodolná úprava 

 

Technické specifikace:

CMOS 1/4" snímací čip
Noční vidění: 6x IR LED
Průměr objektivu: 14mm
Elektronická clona: 1/50 1/10000 sek.
Minimální osvětlení: 0,1 lux
TV systém: PAL
Počet TV řádků: 420
Ochrana proti povětrnostním vlivům: IP68
Snímací úhel : 170°
Vyvážení bílé: automaticky
Pracovní teplota od -30° C do + 70° C

 

Obsah balení:

1x Univerzální couvací kamera

Přidat hodnocení či dotaz k produktu:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze