Kategorie
 
 
 
 
 

LCD monitor 7" s redukcí 4 pin-cinch a připojením až 4 couvacích kamer

0 (0 hlasů)
LCD monitor 7" značky PROFIO s redukcí 4 pin-cinch a připojením až 4 couvacích kamer, což činí z tohoto monitoru výborného asistenta při couvání nebo orientovaní se při různých úkonech s menšími i většími vozidly.
Kód:15-022
Výrobce:PROFIO
Dostupnost
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 2.678 Kč bez DPH
3.213 Kč s DPH

LCD monitor 7" značky PROFIO s redukcí 4 pin-cinch a připojením až 4 couvacích kamer, což činí z tohoto monitoru výborného asistenta při couvání nebo orientovaní se při různých úkonech s menšími i většími vozidly. Přímo na monitoru máte tlačítka, s kterými můžete přepínat obraz mezi kamerami, nebo zobrazit souběžně všechny čtyři kamery. Monitor nabízí přepínání různých variant zobrazení kamer, podle toho kolik kamer máte aktuálně připojených, a které chcete, aby se zobrazovaly jako hlavní. 

Po připojení kamery k LCD monitoru lze nastavit zrcadlení obrazu každé kamery podle potřeby, čili se reálně zobrazuje pravá a levá strana při couvání. Pomocí tohoto systému budete přesně vědět co se nachází za vozidlem, nebo kolem něj.  Ideální pro dodávku, minibus, karavan, autobus, kamion, návěsy, přívěsy, zemědělské stroje a jiná vozidla. Monitor je vybaven nastavitelnou konzolou, kterou připevníte na potřebné místo. Součástí je i sluneční clona, která zaručí jasný obraz a žádné odlesky a podsvícená tlačítka usnadní ovládání ve tmě. 

7 lcd monitor couvaci s pripojenim 4 kamer

K monitoru je možné připojit až 4 kamery, které si můžete vybrat z naší nabídky podle potřeby a propojit je s monitorem přes 15, nebo 20 metrové 4pinový kabely. 4pin konektor, který spojuje kameru s kabelem je voděodolný i kamery, které jsou odolné vůči prachu a poškození. Instalace je jednoduchá. Napájecí kabely se nacházejí přímo na monitoru a jednotlivé kamery jsou napájeny přes 4pin kabel přímo z monitoru, takže již není třeba zvlášť připojovat každou kameru ke zdroji. Monitor obsahuje i 4 spínací kabely, prostřednictvím kterých můžete jednu kameru připojit na couvací světla. Po zařazení zpátečky se Vám na monitor automaticky zobrazí vybraná kamera. K monitoru je v balení k dispozici i redukce 4 pin-cinch konektor, který vám v případě potřeby umožní propojit vaši starší couvací kameru přes klasický cinch konektor k tomuto profi couvacímu  systému. 

4 kamerovy cuvaci set lcd 7 + kamera s IR

V případě, že potřebujete monitor upevnit jiným způsobem než konzolou, která je součástí monitoru, najdete v naší nabídce další tři druhy stojanů, které vám umožní připevnit monitor například na čelní sklo, nebo na místě kde ho potřebujete mít. V případě, že potřebujete dát kameru na přívěs, který se od auta nebo kamionu odpojuje, můžete si u nás zakoupit propojovací kabel k couvací kameře pro přívěsy a návěsy. To Vám zaručí jednoduché odpojení couvacího systému a jeho opětovné připojení.  

Vlastnosti:

7" LCD monitor
Možnost připojení až 4 couvacích kamer
Zrcadlení obrazu
Možnost zobrazit na monitoru všechny 4 kamery najednou
OSD menu s dálkovým ovladačem
Rozlišení displeje 800x480px 

 

Technické specifikace monitoru:

7" TFT LCD monitor
Systém: PAL/NTSC
Poměr stran: 16:9
Rozlišení monitoru: 800 x 480
Vstupy: 4x 
Kontrast: 300:1
Možnost nastavení: jasu, kontrastu, barvy
Napájení: DC 12V-24V
Spotřeba energie: 5W
Pracovní teplota : -10ºC až 60ºC
Skladovací teplota: -20ºC až 70ºC
Rozměry: 182 x135 x 24 mm

Obsah balení:

1x 7" LCD monitor
1x Dálkové ovládání
1x Sluneční clona
1x Konzola pro uchycení monitoru
1x Šrouby pro uchycení monitoru
1x Napájecí kabel
1x Redukce 4pin-cinch
1x Manuál

Přidat hodnocení či dotaz k produktu:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze