Kategorie
 
 
 
 
 

DVR LCD couvací monitor 7" s nahráváním + 4 AV vstupy

0 (0 hlasů)
PROFIO DVR LCD couvací monitor 7" s nahráváním videa + 4 AV vstupy. DVR LCD monitor plní funkci černé skříňky, což je skvělé při monitorování práce zemědělských strojů nebo stavebních strojů.
Kód:15-023
Výrobce:PROFIO
Dostupnost
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 3.127 Kč bez DPH
3.753 Kč s DPH

PROFIO DVR LCD couvací monitor 7" s nahráváním videa + 4 AV vstupy. DVR LCD monitor plní funkci černé skříňky, což je skvělé při monitorování práce zemědělských strojů nebo stavebních strojů. Tento 7" LCD couvací monitor je první na trhu, který dokáže nahrávat záznam z couvacích kamer, které jsou k němu připojeny. Díky této funkci má DVR monitor velmi široké možnosti využití v různých oblastech. Obraz z každé kamery zaznamenává v rozlišení 640x480 při snímkové frekvenci 25fps na microSD kartu do maximální kapacity 32GB.

PROFIO DVR monitor je možné využít i v autobusové dopravě, kde máte přehled nejen o pohybu autobusu, ale i záznam z interiéru, například při monitorování cestujících nebo při otevírání dveří při nástupu a výstupu. S tímto systémem budete přesně vědět co se nachází za vozidlem, nebo kolem něj. Je vhodný pro dodávku, minibus, karavan, autobus, kamion, návěsy přívěsy, zemědělské stroje stavební stroje a jiná vozidla. Monitor je vybaven nastavitelnou konzolou, kterou připevníte na potřebné místo. Součástí je i sluneční clona, která zaručí jasný obraz a žádné odlesky a podsvícená tlačítka usnadní ovládání ve tmě. 

dvr lcd couvaci monitor 7 palcovy
 

K monitoru je možné připojit až 4 kamery, které si můžete vybrat z naší nabídky podle potřeby a propojit je s monitorem přes 15, nebo 20 metrové 4pinový kabely. 4pin konektor, který spojuje kameru s kabelem je voděodolný i kamery, které jsou odolné vůči prachu a poškození. Instalace je jednoduchá. Napájecí kabely se nacházejí přímo na monitoru a jednotlivé kamery jsou napájeny přes 4pin kabel přímo z monitoru, takže již není třeba zvlášť připojovat každou kameru ke zdroji. Monitor obsahuje i 4 spínací kabely, prostřednictvím kterých můžete jednu kameru připojit na couvací světla. Po zařazení zpátečky se Vám na monitor automaticky zobrazí vybraná kamera.

couvací set 1 monitor a 4 kamery

V případě, že potřebujete monitor upevnit jiným způsobem než konzolou, která je součástí monitoru, najdete v naší nabídce další tři druhy stojanů, které vám umožní připevnit monitor například na čelní sklo, nebo na místě kde ho potřebujete mít. V případě, že potřebujete dát kameru na přívěs, který se od auta nebo kamionu odpojuje, můžete si u nás zakoupit propojovací kabel k couvací kameře pro přívěsy a návěsy. To Vám zaručí jednoduché odpojení couvacího systému a jeho opětovné připojení.  

Vlastnosti:

DVR funkce nahrávání záznamu z kamer
7" DVR LCD monitor
Možnost připojení až 4 couvacích kamer
Možnost zobrazit na monitoru všechny 4 kamery najednou
Nahrávání v rozlišení 640x480 při 25fps
Rozlišení displeje 1024x600px 

 

Technické specifikace monitoru:

7" DVR TFT LCD monitor
Systém: PAL/NTSC
Poměr stran: 16:9
Rozlišení monitoru: 1024 x 600
Vstupy: 4x vstup pro couvací kameru
DVR záznam videa: záznam ze 4 kanálů
Video formát: AVI
Rozlišení videa: 640x480
Snímkování: 25 fps
podpora MicroSD karet: do max. kapacity 32GB
Možnost nastavení: jasu, kontrastu, barvy
Napájení: DC 12V-24V
Spotřeba energie: 5W
Pracovní teplota: -10ºC až 60ºC
Skladovací teplota: -20ºC až 70ºC
Rozměry: 182x135x24 mm

Obsah balení:

1x 7" LCD monitor
1x Dálkové ovládání
1x Sluneční clona
1x Konzola pro uchycení monitoru
1x Šrouby pro uchycení monitoru
1x Napájecí kabel
1x Manuál

 

Přidat hodnocení či dotaz k produktu:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze