Kategorie
 
 
 
 
 

LCD monitor 5" pro couvací kamery s nastavitelným držákem a sluneční clonou

0 (0 hlasů)
LCD monitor 5" značky PROFIO pro couvací kamery s nastavitelnou konzolou, sluneční clonou, voděodolnou úpravou a hlavně s jednoduchou instalací do vozidla.
Kód:15-029
Výrobce:PROFIO
Dostupnost
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 2.363 Kč bez DPH
2.835 Kč s DPH

LCD monitor 5" značky PROFIO pro couvací kamery s nastavitelnou konzolou, sluneční clonou, voděodolnou úpravou a hlavně s jednoduchou instalací do vozidla. K tomuto monitoru lze připojit současně 3 couvací kamery, tedy je to ta ideální volba pokud se potřebujete bezpečně orientovat při různých couvacích manévrech s menšími i většími vozidly.  Přímo na monitoru máte tlačítka, se kterými můžete přepínat obraz mezi kamerami.  Po připojení kamery k LCD monitoru lze nastavit zrcadlení obrazu každé kamery podle potřeby,  takže se reálně zobrazuje pravá a levá strana při couvání. S tímto systémem budete přesně vědět co se nachází za vozidlem, nebo kolem něj. Je ideální pro dodávku, minibus, karavan, autobus, kamion, návěsy přívěsy, zemědělské stroje a jiná vozidla. Monitor je vybaven nastavitelnou konzolou, kterou připevníte na potřebné místo. Součástí je i sluneční clona, která zaručí jasný obraz a žádné odlesky a podsvícená tlačítka usnadní ovládání ve tmě. 

5 palcovy couvaci LCD monitor s 3 kamerami


K monitoru je možné připojit současně 3 kamery, které si můžete vybrat z naší nabídky podle potřeby a propojit je s monitorem přes 10,15 nebo 20 metrové 4 pinové kabely. 4-pin konektor, který spojuje kameru s kabelem je voděodolný i kamery, které jsou odolné vůči prachu a poškození. Instalace je jednoduchá. Napájecí kabely se nacházejí přímo na monitoru a jednotlivé kamery jsou napájeny přes 4pin kabel přímo z monitoru, takže již není třeba zvlášť připojovat každou kameru ke zdroji. Monitor obsahuje 3 spínací kabely, prostřednictvím kterých můžete jednu kameru připojit na couvací světla. Po zařazení zpátečky se na monitoru automaticky zobrazí vybraná kamera. K monitoru je v balení k dispozici i jack/cinch konektor, přes který můžete na monitor připojit i jiné zařízení jako například DVD. Monitor obsahuje také 2x reproduktor.

5 lcd couvaci monitor s pripojenim 3 kamer

V případě že potřebujete monitor připevnit jiným způsobem než konzolou, která je součástí monitoru, najdete v naší nabídce další tři druhy stojanů, které vám umožní připevnit monitor například na čelní sklo, nebo na místě kde ho potřebujete mít. V případě, že potřebujete dát kameru na přívěs, který se od auta nebo kamionu odpojuje, můžete si u nás zakoupit propojovací kabel k couvací kameře pro přívěsy a návěsy. To Vám zaručí jednoduché odpojení couvacího systému a jeho opětovné připojení.  

Vlastnosti:

5" LCD monitor
Možnost připojení 3 couvacích kamer
Zrcadlení obrazu
Možnost připojit jiné zařízení přes cinch konektor
OSD menu s dálkovým ovladačem
Rozlišení displeje 800x480px 

Technické specifikace monitoru:

5" TFT LCD monitor
Systém: PAL/NTSC
Poměr stran: 16:9
Rozlišení monitoru: 800 x 480
Vstupy: 3x 
Kontrast: 300:1
Možnost nastavení: jasu, kontrastu, barvy
Napájení: DC 12V-24V
Spotřeba energie: 5W
Pracovní teplota : -10ºC až 60ºC
Skladovací teplota: -20ºC až 70ºC
Rozměry: 141 x103 x 25 mm

Obsah balení:

1x 5" LCD monitor
1x Dálkové ovládání
1x Sluneční clona
1x Konzola pro uchycení monitoru
1x Napájecí kabel
1x Redukce jack/cinch
1x Manuál

Přidat hodnocení či dotaz k produktu:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze