Kategorie
 
 
 
 
 

Transmitter Box s WiFi pro couvací kamery pro Android a iOS

0 (0 hlasů)
PROFIO transmitter box s WiFi pro couvací kamery s podporou systému Android nebo iOS se zobrazením obrazu v mobilu a dosahem transmitteru 10 m.
Kód:19-037
Výrobce:PROFIO
Dostupnost
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 1.777 Kč bez DPH
2.133 Kč s DPH

PROFIO transmitter box s WiFi pro couvací kamery s podporou systému Android nebo iOS se zobrazením obrazu v mobilu a dosahem transmitteru 10 m. Ideální volba jak si ve svém autě resp. dodávce můžete udělat couvací kameru bez nutnosti instalovat couvací monitor. K tomuto WiFi převodníku postačuje už jen Váš mobilní telefon a libovolná couvací kamera, která má video cinch konektor pro zapojení. Nepotřebujete mít v autě žádný monitor k couvací kameře. Z Google Play nebo iTunes si stáhnete aplikaci s názvem WIFI AVIN, a jejím prostřednictvím se můžete připojit na WiFi box přes mobilní telefon. 

Snímaný obraz z couvací kamery se Vám bude následně zobrazovat na mobilním telefonu. Dosah WiFi transmiteru je 10 m. Postačuje pro instalaci zařízení do osobních aut a dodávek. Instalace je opravdu velmi jednoduchá. WiFi převodník má tři konektory. Jeden z nich je napájecí konektor pro WiFi box, který připojíte na trvalé napájení, nebo couvací světla na Vašem vozidle.

wifi box pro couvaci kameru

Druhý kabel slouží k připojení video cinch konektoru z couvací kamery. K třetímu konektoru připojíte napájení couvací kamery. Kamera bude napájena přímo z WiFi boxu což Vám usnadní práci, protože nemusíte připojovat zvlášť kabel pro napájení couvací kamery. Hned po připojení mobilního telefonu přes WiFi síť k transmitteru se aplikace automaticky spustí a zobrazí couvací kameru. Když připojíte napájecí konektor na couvací světla, WiFi box se zapne pouze při zařazení zpátečky. Po zařazení zpátečky trvá 7 sekund, než se vytvoří WiFi síť a spustí aplikace, která zobrazí couvací kameru. Při instalaci na trvalé napájení se wifi síť vytvoří po nastartování. Pak už jen stačí při couvání kliknout na ikonku aplikace v mobilu pro zobrazení couvací kamery.

wifi box pro couvaci kameru do auta

Vlastnosti:

Zobrazení couvací kamery na vašem mobilním telefonu
Vše jednoduše přes aplikaci kterou stáhnete na Google Play
Nepotřebujete instalovat monitor pro couvací kameru
Jednoduchá instalace celého zařízení

 

Specifikace:

Podpora op. systému: Android, iOS
Frekvence vysílání: 2400MHz-2483,5MHz
Dosah: 10m
Frekvence snímkování: 30fps
Video rozlišení: VGA 640x480
Napájení: DC 12V
Spotřeba proudu: 110 mAh (max)
Voděodolný: ano
Váha: 80g
Rozměry: 78x43x18mm
Provozní teplota: -10° C až + 50° C
Provozní vlhkost: 15% -85%


Obsah balení:

1x WiFi Transmitter
1x Anténa
1x Napájecí kabel

Přidat hodnocení či dotaz k produktu:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze