Kategorie
 
 
 
 
 

Duální parkovací AHD kamera s vertikálním úhlem pohledu 180°

0 (0 hlasů)
Duální značková PROFIO parkovací AHD kamera s vertikálním úhlem pohledu 180° a IR LED nočním viděním a stupněm ochrany IP 66 je vodotěsná, odolná vůči prachu a případnému poškození.
Kód:19-053
Výrobce:PROFIO
Dostupnost
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 2.678 Kč bez DPH
3.213 Kč s DPH

Duální značková PROFIO parkovací AHD kamera s vertikálním úhlem pohledu 180° a IR LED nočním viděním a stupněm ochrany IP 66 je vodotěsná, odolná vůči prachu a případnému poškození. Kamera disponuje  individuálním vertikálním nastavením sklonu jednotlivých kamer. Tento model kamery je  skvělý na různé nákladné, nebo jinak technicky vybavené auta, které potřebují v rámci couvání a bezpečnosti při práci poskytovat řidiči přehled o prostoru za ním a o obsluhujícím personálu.  Duál objektív couvací kamera disponuje senzorem 1/4" CMOS/Sharp CCD s AHD rozlišením obrazu (jeden objektiv) což jí zaručuje kvalitní čistý a ostrý obraz se širokým úhlem záběru objektivu až 95 °/120°. 95° stupňový úhel pohledu má kamera vertikálně a 120° horizontálně. Můžete nastavit duální kameru tak, aby oba objektivy dohromady zabíraly vertikální úhel pohledu až 180° . To Vám umožní vidět i překážky v tzv. "mrtvém úhlu", což vám zaručí bezpečnost při pohybu na různých typech vozidel. 

AHD dualní couvací kamera

Tyto vlastnosti ji činí ideální couvací kamerou pro větší auto, dodávku, minibus, karavan, autobus, kamion, návěsy, přívěsy, zemědělské stroje a jiná vozidla. Couvací kamera má kovovou konzolu, pomocí které ji připevníte na požadované místo. Konzola umožňuje nastavit úhel sklonu kamery podle potřeby. Couvací kameru připojíte přes dva 4-pinové kabely přímo k monitoru. Kamera je kompatibilní s AHD a FULL HD monitory v naší nabídce.

Vlastnosti:

Disponuje senzorem 1/4" Sharp CMOS
AHD  rozlišení obrazu
Čistý kvalitní obraz s horizontálním úhlem pohledu až 120°
Vertikální úhel pohledu až 180°
Ochrana IP66 vodotěsná, prachotěsná a odolná vůči poškození

Specifikace:

Senzor: 1/4" CMOS/Sharp CCD
Rozlišení: AHD
Objektiv: 1,7 mm
Minimální osvětlení: 0,1 Lux
IR LED: 15 IR LED
Noční vidění vzdálenost: 10 m
IP ochrana: IP66
Pozorovací úhel: 90° vertikálně/120° horizontálně (dohromady 180° vertikálně)
Napájení: 12V
Provozní teplota: -20℃  ~ + 75℃ 

Obsah balení:

1x Couvací kamera
1x Podložka
1x Imbusový klíč

Přidat hodnocení či dotaz k produktu:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze