Kategorie
 
 
 
 
 

FULL HD couvací 7" monitor s dotykovým displejem a podporou 4 couvacích kamer

0 (0 hlasů)
PROFIO FULL HD couvací 7" monitor s dotykovým displejem a podporou 4 couvacích kamer. Je vhodný pro dodávku, minibus, karavan, autobus, kamion, návěsy přívěsy, zemědělské stroje a jiná vozidla.
Kód:15-030
Výrobce:PROFIO
Dostupnost
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 7.628 Kč bez DPH
9.153 Kč s DPH

PROFIO FULL HD couvací 7" monitor s dotykovým displejem a podporou 4 couvacích kamer. Je vhodný pro dodávku, minibus, karavan, autobus, kamion, návěsy přívěsy, zemědělské stroje a jiná vozidla. Vylepšený parkovací systém, který Vám přináší čistý, ostrý obraz přes den, ale i za špatných světelných podmínek a všechny potřebné technické prostředky pro bezpečný provoz a ovládání motorových vozidel a strojů. Pro ještě snadnější používání je monitor vybaven dotykovým displejem. Monitor umožňuje přepínání různých variant zobrazení kamer, podle toho kolik kamer máte připojených, a které chcete aby se zobrazovaly jako hlavní. Parkovací monitor obsahuje menu ve kterém máte k dispozici různé možnosti nastavení samotného LCD monitoru a kamer, které jsou k němu aktuálně připojeny. 

Na každé kameře lze přes monitor nastavit například zrcadlení obrazu nebo zapnout couvací vodící čáry, které si můžete přímo v menu přesně nakalibrovat na každou kameru zvlášť. Parkovací monitor nabízí několik variant zobrazení kamer, proto si můžete zvolit ten, ktrerý Vám nejvíce vyhovuje. Přepínání obrazu mezi kamerami zvládnete jedním prstem, protože funguje na stejném principu posunků jako na smartphonu. S tímto systémem budete přesně vědět co se nachází za vozidlem, nebo kolem něj. Monitor je vybaven nastavitelnou konzolou, kterou připevníte na potřebné místo. Součástí je i sluneční clona, která zaručí jasný obraz a žádné odlesky.

7 palcový couvaci dotykovy monitor

K monitoru je možné připojit až 4 FULL HD kamery. Podle potřeby a typu vozidla si můžete vybrat a nakombinovat kamery z naší nabídky tak, aby splňovaly Vaše požadavky. Kamery jsou připojeny na monitor přes 4pin kabely s volitelnou délkou 10m, 15m a 20m. 4pin konektor, který spojuje kameru s kabelem je voděodolný i kamery, které jsou odolné vůči prachu a poškození. Instalace systému je jednoduchá. Na monitoru se nacházejí kabely pro připojení kamer a napájení monitoru, které je chráněno proti přepětí vyměnitelnou pojistkou. Kamery jsou napájeny přímo z monitoru proto již není třeba připojovat jejich speciálně na zdroj, což zjednoduší instalaci a vy tak můžete umístit kameru na jakémkoliv místě na vozidle. Monitor obsahuje i 4 spínací kabely, prostřednictvím kterých lze vybrané kamery připojit na couvací světla. Po zařazení zpátečky se Vám na monitor automaticky zobrazí vybraná kamera. Monitor je vybaven také HDMI vstupem, přes který můžete připojit různá jiná zařízení a couvací monitor tak využívat i jako klasický LCD monitor. Součástí balení je kromě klasické konzoly na přichycení monitoru i další nádstavec s 3D kloubem, který vám umožní přimontovat a nastavit couvací monitor do jakékoli polohy.

zapojeni 7 palcoveho couvaciho dotykoveho monitoru

V případě že potřebujete monitor připevnit jiným způsobem než konzolou, která je součástí monitoru, najdete v naší nabídce další tři druhy stojanů, které vám umožní připevnit monitor například na čelní sklo, nebo na místě kde ho potřebujete mít. V případě, že potřebujete dát kameru na přívěs, který se od auta nebo kamionu odpojuje, můžete si u nás zakoupit propojovací kabel k couvací kameře pro přívěsy a návěsy. To Vám zaručí jednoduché odpojení couvacího systému a jeho opětovné připojení.

Vlastnosti:

FULL HD couvací monitor
Dotykový displej
Široké možnosti nastavení v menu displeje
Možnost připojit až 4 kamery
Různé možnosti zobrazení kamer

 

Technické specifikace monitoru:

7" TFT HD LCD monitor
Systém: PAL/NTSC
Poměr stran: 16:9
Rozlišení monitoru: 1024 x 600
Vstupy: 4x 
Kontrast: 800:1
Možnost nastavení: jasu, kontrastu, barvy, couvacích vodicích pruhů
Napájení: DC 12V-24V
Spotřeba energie: 6W
Pracovní teplota: -20ºC až 70ºC
Skladovací teplota: -20ºC až 70ºC
Rozměry: 203 x112 x 28 mm
HDMI vstup: ano
Audio výstup: 1W

Obsah balení:

1x 7" HD LCD monitor
1x Dálkové ovládání
1x Sluneční clona
1x Konzola pro uchycení monitoru
1x 3D kloubový držák
1x Šrouby pro uchycení monitoru
1x Napájecí kabel s pojistkou
1x Trigger pro připojení na couvací světla
1x HDMI kabel
1x Manuál

Přidat hodnocení či dotaz k produktu:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze