Kategorie
 
 
 
 
 

Mini GPS lokátor do auta připojení OBD na sledování polohy

0 (0 hlasů)
Mini GPS lokátor do auta připojení OBD ke sledování polohy Vašeho vozidla v reálném čase s polohováním GPS + LBS pomocí mobilní aplikace.
Kód:09-052
Výrobce:PROFIO
Dostupnost
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 1.935 Kč bez DPH
2.322 Kč s DPH

Mini OBD GPS lokátor na sledování flotily až 10000 vozidel najednou pod jedním účtem a s dvojitým polohováním GPS + LBS pomocí mobilní aplikace. K GPS zařízení je volně dostupná aplikace "TrackSolid" (iOS, Android) pro Váš mobilní telefon, pomocí které víte sledovat aktuální polohu vozidla, v kterém je umístěno zařízení a také mít přehled o možných upozorněních.

OBD GPS lokalizátor s přesností menší než 10 metrů je skvělé sledovací a bezpečnostní zařízení pro osobní a užitkové vozidla. Získejte všechny potřebné informace o sledovaném vozidle v reálném čase a mějte přehled o ujeté trase a stavu vozidla. Zařízení OBD je kompatibilní s většinou vozidel na trhu vyrobených po roce 2004. S tímto zařízením nebudete mít problém lokalizovat Vaše vozidlo s vysokou přesností. Své využití najde hlavně při firemních vozidlech nebo v autopůjčovnách.

mini OBD GPS lokator

Alarm odpojení

OBD zařízení má standardní rozhraní proto je jeho instalace do vozidla velmi jednoduchá. V případě, že by neoprávněná osoba odpojila ODB zařízení budete o tom okamžitě informován formou SMS zprávy na Váš mobilní telefon

mini OBD lokator alarm odpojení

Minimální odběr energie

Zařízení je vybaveno vysoce výkonným čipem MTK2503D díky kterému má ultra nízký odběr energie a proto nemá negativní vliv na baterii ve vozidle

gps lokator minimalní odběr energie
 

Bez nutné instalace

Instalace je velmi jednoduchá, stačí jen zapojit OBD lokalizátor do rozhraní ve vozidle a zařízení je aktivní. Ve většině vozidel je rozhraní umístěno pod volantem (viz. obrázek - A area)

obd gps tracker bez nutnosti instalace

 

Miniaturní a kompaktní design

Jedná se o velmi malé a lehké zařízení, které je udržitelné v jedné ruce. Z tohoto důvodu je snadno schovatelné přímo kamkoli ve vozidle aby nebyl na dohled jiným osobám

gps sledovací zařízení miniaturní rozměry
 

 

Alarm překročení rychlosti

V případě, že se vozidlo bude pohybovat vyšší rychlostí než je limit, zařízení zašle SMS na předvolené mobilní číslo

obd lokalizator alarm překroční rychlosti

 

Alarm nízkého stavu baterie

 Když baterie v zařízení klesne na méně než 10% zařízení pošle varovnou SMS zprávu "Warning! Battery is low, please charge in time!" na výchozí SOS mobilní číslo

obd lokator gps stav baterie

 

Řízení flotily vozidel

Pokud vlastníte flotilu vozidel ve Vaší firmě máte možnost je sledovat najednou pod jedním účtem. Pomocí systému "Tracksolid" můžete sledovat až 10 000 vozidel současně. 

gps obd lokator řízení flotily vozidel

 

Dvojité sledování polohy GPS + LBS

OBD zařízení podporuje GPS a LBS lokalizování. GPS je pro určení polohy venku s odchylkou do 10 metrů a je závislé na získání dat ze satelitů. A LBS je pro určení polohy v interiéru (v budovách, pokojích, firmách) s přesností menší než 50-150 metrů, a sledování se získává z dat přes GSM síť, takže tato funkce může fungovat všude na místě s dosahem mobilního signálu (např. i v suterénu).

obd lokator dvojite sledování polohy GPS + LBS

 

Vlastnosti:

OBD zařízení s GPS
Kompaktní a miniaturní design
Integrovaná baterie, která se stará o funkčnost i po odstranění z rozhraní
Určení polohy s přesností menší než 10 metrů

Specifikace:

Anténa: GPS/GSM/Bluetooth
Baterie: 50 mAh lithiová
Síťové připojení: GSM/GPRS
Frekvence: GSM 900/1800 MHz
Pracovní napětí: 12 V DC
Pracovní teplota: -20 ~ 70 ° C ve vozidle
Rozsah vlhkosti: 5% - 95%
Rozměry: 47 mm x 24 mm x 31 mm
Hmotnost: 30 g

 

Obsah balení:

1x OBD GPS lokalizátor
1x Uživatelská příručka

Přidat hodnocení či dotaz k produktu:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze