Kategorie
 
 
 
 
 

GPS sledování auta v autonabíječce 2x USB + aktivní odposlech

0 (0 hlasů)
GPS sledování auta v autonabíječce 2x USB + aktivní odposlech. Multifunkční auto nabíječka s hlasovým monitorováním a gps sledováním přes app v mobilu.
Kód:09-051
Výrobce:PROFIO
Dostupnost
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 2.160 Kč bez DPH
2.592 Kč s DPH

Multifunkční GPS autonabíječka 2x USB s hlasovým monitorováním, s jednoduchou instalací a hlasovým monitorováním a detekcí stavu vozidla. S touto autonabíječkou nebudete mít problém lokalizovat Vaše vozidlo, když ho půjčíte například své přítelkyni nebo dítěti a proto eliminujete nežádoucí emoce a strach zda je posádka v pořádku. K zařízení je volně dostupná aplikace "TrackSolid" (iOS, Android) pro Váš mobilní telefon pomocí, které víte sledovat aktuální polohu vozidla v němž je umístěna autonabíječka a také mít přehled o upozorněních.

Autonabíječka 2x USB s GPS a odposlechem Vám poskytne dostatek informací v reálném čase o sledovaném vozidle. Na první pohled se jedná o klasickou autonabíječku, která však v sobě skrývá GPS lokátor. Kompaktní a stylový design zařízení dokonale splyne s interiérem Vašeho vozidla a proto se nemusíte obávat odhalení. Nabíječka je kompatibilní se všemi vozidly na trhu, nakolik se zapojuje do zapalovače v autě.

auto nabijecka GPS 2x USB tracker


Jednoduchá instalace

Na trhu GPS lokátorů má většina zařízení velmi komplikovanou instalaci. Nemusíte se obávat, protože s tímto modelem není nutné žádné nastavování. Jednoduše zapojíte autonabíječku do zapalovače cigaret ve vozidle a můžete začít využívat všechny jeho funkce.

gps tracker v autonabíječce

gps nabíječka do auta na sledování

SOS nouzové volání

V případě nouze můžete stisknout na 3 sekundy příslušné tlačítko SOS abyste aktivovali alarm. Zařízení následně zašle SMS na výchozí mobilní číslo a také ho bude vytáčet dokud nebude přijat hovor. 

SOS nouzové volání gps tracker v autonabíječce

 

Hlasové monitorování

Po zaslání příkazu "Monitor" do zařízení formou SMS, zařízení odepíše "OK" a následně vytočí výchozí SOS mobilní číslo. Po zvednutí bude moci osoba na SOS čísle odposlouchávat dění kolem autonabíječky resp. v interiéru vozidla. Během odposlechu zařízení nevydává žádné zvukové ani světelné signály a proto se jedná o úplné nepozorovaný odposlech.

autonabíječka GPS s hlasovým monitorováním

 

Detekce stavu vozidla

Zařízení podporuje detekci stavu vozidla či je nastartované nebo vypnuto. V případě, že by neoprávněná osoba nastartovala vozidlo bez Vašeho vědomí, dostanete okamžitě upozornění na mobilní telefon.

detekce stavu vozidla USB auto nabíječka GPS tracker

 

Alarm nízkeho stavu baterie

Autonabíječka má v sobě zabudovanou 130 mAh lithiovou baterii proto může pracovat i po odstranění ze zapalování. Když baterie klesne na 10% zařízení pošle varovnou SMS zprávu "Warning! Battery is low, please charge in time!" na výchozí SOS mobilní číslo. V případě, že batería bude mít už méně než 1% bude zaslána další textová zpráva "Warning! Battery is too low, power off automatically"

gps lokalizator v nabíječce do auta stav baterie

 

Alarm překročení rychlosti

V případě, že se vozidlo bude pohybovat vyšší rychlostí než je limit, zařízení zašle SMS na výchozí mobilní číslo.

alarm překročení rychlosti gps lokator v nabíječce

 

Zvukový alarm

V případě, že snímaný zvuk kolem autonabíječky bude přesahovat 70 db, zařízení automaticky upozorní formou zavolání na výchozí mobilní číslo. Autonabíječka s GPS lokátorem je proto ideálním řešením jak chránit své vozidlo.

GPS lokator v autonabíječce zvukový alarm

 

Vlastnosti:

Autonabíječka USB s GPS lokátorem
Upozornění při zvucích v autě nad 70 db
Odposlech interiéru vozidla formou telefonického hovoru
Integrovaná baterie, která se stará o funkčnost i po odstranění ze zapalovače
SOS tlačítko

Specifikace

Baterie: 3,7V/130 mAh lithiová
Síťové připojení: GSM/GPRS
Frekvence: GSM 850/900/1800/1900 MHz
Výstup 2x USB: 5V
Pracovní napětí: 9 - 15 V DC
Pracovní teplota: -20 ~ 60 ° C ve vozidle
Max. vlhkost: 5% - 95%
Rozměry: 84 mm x 44 mm x 38 mm
Hmotnost: 81 g

 

Obsah balení:

1x Autonabíječka s GPS
1x Uživatelská příručka

Přidat hodnocení či dotaz k produktu:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze