PROFIO Electronics přináší revoluční kameru do auta Tracking Cam X1

Kategorie
 
 
 
 
 

PROFIO Electronics přináší revoluční kameru do auta Tracking Cam X1

Kamera do auta se dnes stává stále častějším vybavením osobních ale i nákladních aut. Na trhu má zákazník velké množství různých alternativ. Kamery se liší kvalitou obrazu a parametry, které už ale začínají být při těch kvalitnějších kamerách do auta stejné. PROFIO Electronics vám přináší revoluční kameru do auta  PROFIO Tracking Cam X1Chcete vědět v čem je její unikátnost?

Kamera do auta PROFIO Tracking Cam X1 jako první na svetě nabízí GPS online sledování vozidla přes app v telefonu nebo PC

Zobrazení "živého" pohledu z aktuální jízdy.

Je vybavena duální kamerou. Jedna z kamer snímá vaši jízdu a druhá snímá kabinu. Do kamery stačí zasunout datovou SIM kartu a ta vám otevře široké možnosti využití. Prostřednictvím aplikace je možnost sledovat i online GPS polohu vozidla na mapě. Zobrazují se GPS souřadnice, rychlost auta, přesný čas a místo kde auto zastavilo a jak dlouho na místě setrvalo, a samozřejmostí je i historie jízd. Vše je pohodlně dostupné přes app ve vašem mobilu, nebo přes web rozhraní na vašem PC, notebooku nebo tabletu. Tato funkce dělá z kamery do auta PROFIO X1 jeden z nejlepších bezpečnostních systémů v autě, nejen pro záznam z jízdy, ale i při sledování vašeho vozidla při parkování. Kamera je ideální nejen pro soukromé využití v osobním autě, ale také pro firmy, které potřebují mít svůj vozový park pod kontrolou. PROFIO Tracking CAM X1 posouvá hranice využitelnosti autokamer do nové éry bezpečnostních černých skříněk.

Tracking Cam X1

 

 
avatar

Dobrý den, recenze na tuto kameru jsou? Našel jsem jen 3.

...

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze