Kategorie
 
 
 
 
 

Kamera do auta PROFIO Tracking Cam X1 - FULL HD 1080 Dual WiFi s LIVE GPS sledováním přes app v mobilu + 3G přenos dat

5 (1 hlas)
Kamera do auta PROFIO Tracking Cam X1 - FULL HD 1080 Dual WiFi s LIVE GPS sledováním přes app v mobilu + 3G přenos dat. Jako první na světě nabízí GPS online sledování vozidla přes app v mobilu i zobrazení LIVE záběru z kamery.
Kód:14-029
Výrobce:PROFIO
Dostupnost
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 6.637 Kč bez DPH
7.965 Kč s DPH

Kamera do auta PROFIO Tracking Cam X1 - FULL HD 1080 Dual WiFi s LIVE GPS sledováním přes app v mobilu + 3G přenos dat. Jedinečná značková PROFIO kamera, která jako první na světě nabízí GPS online sledování vozidla přes app v mobilu a zároveň i zobrazení LIVE pohledu přímo z kamery. Jedná se o duální autokameru (přední a interiérová), kde přední kamera má rozlišení FULL HD 1920x1080px při 30 snímcích za sekundu s úhlem záběru 140° a podporou 3G a WiFi. Snímané záběry se ukládají na podporovanou paměťovou micro SD kartu až do velikosti 32GB. Tělo kamery je vypracované z kvalitních materiálů, díky čemuž je odolná vůči vysokým teplotám nebo extrémnímu chladu

PROFIO Tracking CAM X1 je dokonalý a propracovaný způsob jak zvýšit bezpečnost vašeho auta stálým monitorováním nebo komplexní řešení pro firmy z hlediska sledování pohybu jejich vozového parku.

Po vložení SIM karty do autokamera Vám vytvoří 3G WiFi přístupový bod (na SIM kartě je třeba mít aktivovány datové služby) a užívat si tak surfování na internetu kdykoliv a kdekoliv. Živý videopřenos z kamery můžete sledovat přes volně dostupnou mobilní aplikaci (podpora pro Android/iOS ) s názvem "Car Matrix". Pomocí této app je možnost sledovat i online GPS polohu vozidla na mapě. Sada kabeláže je určena pro přímé připojení na pojistkovou skříň 12/24V což umožňuje trvalé napájení autokamery. Výhodou je duální objektiv, který nahrává záznamy z přední nebo zadní (interiérové) kamery včetně zvuku (je možnost i vypnout nahrávání zvuku). Interiérová kamera má k dispozici IR noční vidění, které dokáže v noci nasvítit celý prostor vozidla. 

profio kamera do auta

Pomocí aplikace v mobilním telefonu nebo tabletu se můžete připojit na vozidlo.
Na mapě se vám zobrazí aktuální poloha vozidla s údaji o čase, rychlosti a GPS souřadnicemi. Aplikace podporuje i funkci živého náhledu.

kamera do auta live monitorování gps

Užijte si bezplatnou službu GPS sledování přímo přes webové rozhraní  www.car-matrix.com

Nepotřebujete instalovat žádný dodatečný software do PC. Vše je dostupné přes internet z webového prohlížeče na Vašem stolním počítači, notebooku, tabletu či mobilním telefonu. Primární funkcí je sledování motorového vozidla, ať už jde o osobní nebo nákladní. Pokud je vozidlo online, zobrazí se Vám na mapě jeho aktuální poloha a můžete dále sledovat jeho trasu, kterou půjde. V případě že je offline, zobrazí se jeho poslední známá poloha. Každé vozidlo má po registraci své zvláštní ID číslo, podle kterého si umíte v historii jízd najít jeho záznamy o pohybu. Po spuštění archivované jízdy vidíte na mapě jeho pohyb. Při detailním rozpisu vidíte v jakém čase na jakém místě a konkrétní adrese se přesně vozidlo v daný moment nacházelo. Jednotlivé zastavení vozidla jsou na mapě označeny červenou vlajkou a obsahují informaci jak dlouho na daném místě auto stálo. Z jízdy je možné exportovat soubor v excel formátu, ve kterém najdete přesný čas a místo, kde se vozidlo nacházelo. 

Funkce GEO FENCE vám umožní zaslat Email notifikaci při opuštění vozidla z vyznačeného prostoru 

(v případě, že by řidič vozidla zajel mimo plánované trasy)

live monitorování kamera do auta profio

Klikni pro zvětšení obrázku

 

Skvělá je i funkce LISTEN & TALK, pomocí které je možné abyste přímo poslouchali a hovořili s posádkou vozidla  přes zabudované reproduktory a mikrofon v kameře

kamera do auta 3g

6-celoskleněných čoček v objektivu

Šestvrstvé celoskleněné čočky zajišťují vysoké rozlišení zachycených snímků s vynikající vyvážeností barev pro denní a noční jízdu. 

Autokamera profine 6g skleněná čočka

FULL HD 1080 video kvalita

Kamera PROFIO Tracking Cam X1 poskytuje dokonalé zobrazovací schopnosti. Záběry budou zachyceny s vynikající jasností. Vše zachyceno touto autokamerou bude následně přeneseno do plynulých a úžasných videí, které bude zážitek zpětně sledovat.

profio kamera rozliseni videa

Podpora WDR funkce

PROFIO Tracking Cam X1 podporuje WDR funkci.  WDR je špičková technologie aplikována do autokamery, bez ohledu na to, zda je prostředí příliš světlé nebo tmavé, obraz na kameře bude vždy čistý a jasný. 

profio WDR funkce

Úplné 3-pruhové pokrytí se 140° širokoúhlým objektivem

V zájmu snížení slepých bodů autokamera PROFIO Tracking Cam X1 používá 140° širokoúhlý celoskleněný objektiv, který pohodlně snímá i 3 jízdní pruhy na cestách a proto zachytíte vše potřebné před vozidlem.

kamera do auta profio tracking cam x1 úhel záběru

Mediatek inteligentní čip

Autokamera PROFIO Tracking Cam X1 disponuje vysoce výkonným čipem MTK6580, který zajišťuje nízkou spotřebu energie, ale zároveň poskytuje rychlý, výkonný a stabilní chod kamery během jejího provozu.  

 

profio tracking x1 výkonný čip   

3G vysokorychlostní přenos dat

Model autokamera PROFIO Tracking Cam X1 podporuje WCDMA 3G vysokorychlostní přenos dat, který může dosáhnout rychlosti až 7,2MB/s. 3G rychlostní přenos dat je téměř 43 násobně rychlejší oproti zastaralé 2G síti.

profio tracking CAM 1 3G síť

Vibrační alarm proti krádeži

Autokamera se přepne do režimu ochrany vozidla po 5 minutách od zastavení motoru vozidla. Pokud senzory v kameře zachytí veškeré vibrace ve vozidle, tak se zapne alarm a upozorní Vás formou notifikace přes aplikaci v smartphonu.

profio tracking cam x1 vibracny ALARM

Nahrávání ve smyčce

Video záznamy se ukládají na vloženou micro SD kartu po 3 minutách. Když se paměťová karta zaplní, nejstarší záznamy budou přepsány nejnovějšími, aby byly zachyceny aktuální záběry. Tímto způsobem je zajištěno neustálé nahrávání ve smyčce.

kamera do auta profio nahrávání v smyčce

Zabudovaný G-senzor

Při nouzové brzdě nebo při nárazu G-senzor vyhodnotí takovou situaci jako závažnou a spustí automatické uložení záznamu. Následně zachycený záznam zablokuje proti přepisu, takže se nepřepíše ani v případě, že se zaplní paměťová SD karta, abyste nepřišli o důležité důkazy z nehody.

profio kamera do auta g-senzor


Specifikace:

Model: PROFIO Tracking Cam X1
Procesor: ARM Cortex A7 Quad-Core 1,3GHz
Operační systém: Android 5,1
Flash paměť: eMMC Flash 8GB     
RAM paměť: DDR3L 1GB Frequency 533MHz 
GPS: GSM & WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA + (21Mbps) EDGE GPRS
Rozlišení videa přední kamera: Full HD 1080p s 30fps, H.264 encoding, nastavitelný úhel snímání FOV (D) 140°
Rozlišení videa interiérová kamera: 640*480px
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, 2,4 GHz frekvence, hotspot
Vzdálené sledování: PC & App - PC software: www.car-matrix.com , APP na mobil: CarMatrix
Live sledování: Obě duální kamery přes APP     
G-Sensor: Ano     
Mikrofon: Ano
Vestavěné reproduktory: Ano
Podpora micro SD: až do 32GB        
Napájení: 10V - 36V
Rozměry kamery: 85 (D) * 55 (Š) * 50 (V) mm
Hmotnost kamery: 135 g
Provozní teplota -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)     

 

Obsah balení:

1x Autokamera PROFIO Tracking Cam X1
1x Kabeláž pro přímé připojení na pojistkovou skříň 12V/24V - (Délka 2 metry)
1x Držák
1x 3M vysoceadhezivní nálepka
1x Manuál 

obsah balení kamera profio - Eagle Eye

 

 

profio elektronika

 

 Kamera Tracking Cam X1 je špičkový produkt nové značky PROFIO ELECTRONICS, která se úzce specializuje na vývoj a výrobu inovativních kamer, které přinášejí nový rozměr jejich použití v každodenní praxi.

avatar

Dobrý den, kamera umí "jen" 3G nebo už dnes běžný standard LTE? Díky za info, Honza S.

...
avatar

Dobrý deň,
Kamera podporuje maximálnu sieť 3G, ale ak sa v kamere používa SIM karta, ktorá má podporu aj novších sietí 4G, LTE, tak sa nič nedeje. Kamera bude rovnako funkčná, len prenos dát bude len v danej sieti 3G. V miestach kde je dostupná LTE sieť je dostupná aj 3G sieť. Dokonca 3G sieť môže mať väčšie pokrytie, keďže ide o trochu staršiu sieť.

...
avatar

Vlastním firmu a potreboval som monitorovať svoje vozidlá online v reálnom čase. Hľadal som riešenie v klasických GPS trackeroch, ale keďže táto kamera ponúka aj zobrazenie živého obrazu z kamery tak som neváhal a siahol som po tomto riešení. Náš vozový park má cca 25 vozidiel a každé jedno z nich môžem po prihlásení do app či dodávaného softwaru sledovať. Vidím tam všetky vozidlá naraz ich aktuálnu polohu a môžem si prepínať zobrazenie živého obrazu z kamery a môžem si aj spätne pozrieť záznam kadiaľ sa pohybovali. Naozaj perfektné riešenie, myslím že pre nielen pre firemných zákazníkov.

...

Přidat hodnocení či dotaz k produktu:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze