Kategorie
 
 
 
 
 

Mirror link WiFi LCD 10,1" monitor - propojení přes mobil nebo tablet + připojení 2 couvacích kamer

0 (0 hlasů)
Mirror link WiFi LCD 10,1" monitor značky PROFIO - propojení přes mobil nebo tablet + připojení 2 couvacích kamer. Po připojení kamery k LCD monitoru se automaticky zrcadlí její obraz, čili se reálně zobrazuje pravá a levá strana při couvání.
Kód:19-036
Výrobce:PROFIO
Dostupnost
Dostupnost: Vyprodáno
Vaše cena: 3.802 Kč bez DPH
4.563 Kč s DPH

Mirror link WiFi LCD 10,1" monitor značky PROFIO - propojení přes mobil nebo tablet + připojení 2 couvacích kamer. Po připojení kamery k LCD monitoru se automaticky zrcadlí její obraz, čili se reálně zobrazuje pravá a levá strana při couvání. Pro svou velikost a možnosti bezdrátového WiFi připojení má monitor několik možnosti využití. Můžete využít obrazovou plochu monitoru (zrcadlový obraz mobilního telefonu Mirror Link) při používání mobilních aplikací například GPS navigace, nebo přehrávání filmů a fotografií. K monitoru můžete připojit současně dvě couvací kamery, které si můžete vybrat z naší nabídky podle vlastní potřeby. Přímo na monitoru máte tlačítka, se kterými můžete přepínat obraz mezi kamerami. Pomocí tohoto systému budete přesně vědět co se nachází za vozidlem nebo kolem něj. Ideální pro dodávku, minibus, karavan, autobus, kamion, návěsy a jiná vozidla.

10,1 lcd wifi monitor into car mirror link

Má jeden USB port, přes který můžete mobilní telefon připojit a zajistit tak při delším používání permanentní napájení energie. Obsahuje OSD menu a dálkové ovládání, zabudovaný reproduktor a rozlišení displeje 1024x600px s poměrem obrazovky 16:9. Monitor je  vybaven nastavitelnou konzolou, kterou připevníte na potřebné místo. Součástí je i sluneční clona, která zaručí jasný obraz a žádné odlesky a podsvícená tlačítka usnadní ovládání ve tmě.

mirror link monitor pro couvací kameru

V případě, že potřebujete monitor upevnit jiným způsobem než konzolou, která je součástí monitoru, najdete v naší nabídce další tři druhy stojanů, které vám umožní připevnit monitor například na čelní sklo, nebo na místě kde ho potřebujete mít. V případě, že potřebujete dát kameru na přívěs, který se od auta nebo kamionu odpojuje, můžete si u nás zakoupit propojovací kabel k couvací kameře pro přívěsy a návěsy. To Vám zaručí jednoduché odpojení couvacího systému a jeho opětovné připojení.  

Vlastnosti:

WiFi 10,1" LCD monitor
Připojení mobilního telefonu (zrcadlový obraz Mirror Link)
Možnost připojení 2x couvací kamery
OSD menu s dálkovým ovladačem
Podsvícené tlačítka

 

Technické specifikace monitoru:

10,1" LCD monitor
Systém: PAL/NTSC
Poměr stran: 16:9
Rozlišení monitoru: 1024 x 600
Vstupy: 2x AV
Kontrast: 300:1
Možnost nastavení: jasu, kontrastu, barvy
Napájení: DC 12V-24V
Spotřeba energie: 5W
Pracovní teplota: -10ºC až 60ºC
Skladovací teplota: -20ºC až 70ºC
Rozměry: 180 x121 x 24 mm

 

Obsah balení:

1x 10,1" WiFi LCD monitor
1x Dálkové ovládání
1x Sluneční clona
1x Konzola pro uchycení monitoru
1x Šrouby pro uchycení monitoru
1x Napájecí kabel
1x Manuál

Přidat hodnocení či dotaz k produktu:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze