Kategorie
 
 
 
 
 

LCD monitor 7" AHD s možností připojení až 3 couvacích kamer

0 (0 hlasů)
LCD monitor 7" AHD značky PROFIO s možností připojit až 3 couvací kamery, což je výborné hlavně při instalaci na větší motorová vozidla, kde je potřeba mít více pohledů z různých úhlů pro manévrovatelnost.
Kód:15-024
Výrobce:PROFIO
Dostupnost
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 2.678 Kč bez DPH
3.213 Kč s DPH

LCD monitor 7" AHD značky PROFIO s možností připojit až 3 couvací kamery, což je výborné hlavně při instalaci na větší motorová vozidla, kde je potřeba mít více pohledů z různých úhlů pro manévrovatelnost. AHD 7" LCD monitor do auta má díky své univerzální velikosti a možnosti připojení přes 3 AV vstupy několik možnosti využití. AHD rozlišení monitoru a kamery 1024x600p umožňuje vidět všechny detaily na obraze jasně a ostře. Pomocí tohoto monitoru budete přesně vědět, co se nachází za vozidlem, nebo kolem něj. Ideální pro dodávku, minibus, karavan, autobus, kamion, návěsy, přívěsy, zemědělské stroje, stavební stroje a jiná vozidla. Obsahuje OSD menu, přes které si můžete nastavit displej podle svých potřeb. Dálkové ovládání vám usnadní ovladatelnost funkcí. Součástí je také dvojice zabudovaných reproduktorůrozlišení displeje 1024x600px s poměrem obrazovky 16:9.

7 palcovy lcd ahd monitor do auta pro couvaci kamery

Velikost obrazovky ji předurčuje jako ideálního pomocníka při couvání. Máte možnost na připojení až 3 couvacích kamer, což oceníte hlavně při instalaci na větší motorová vozidla, kde potřebujete více pohledů z různých úhlů. Díky tomuto systému budete přesně vědět co se nachází za vozidlem, nebo kolem něj. Monitor je vybaven nastavitelnou konzolou, kterou připevníte na potřebné místo. Součástí je i sluneční clona, která zaručí jasný obraz a žádné odlesky. V případě, že potřebujete monitor připevnit jiným způsobem než konzolou, která je součástí monitoru, najdete v naší nabídce další tři druhy stojanů, které vám umožní připevnit monitor například na čelní sklo, nebo na místě kde ho potřebujete mít.

Vlastnosti:

AHD 7" LCD monitor
Možnost připojení až 3 couvacích kamer
Možnost připojení jiných zařízení
OSD menu s dálkovým ovladačem
Rozlišení displeje 1024x600px

 

Technické specifikace monitoru:

7" LCD monitor
Systém: PAL/NTSC
Poměr stran: 16:9
Rozlišení monitoru: 1024 x 600
Vstupy: 3x AV
Kontrast: 300:1
Možnost nastavení: jasu, kontrastu, barvy
Napájení: DC 12V-24V
Spotřeba energie: 5W
Pracovní teplota : -10ºC až 60ºC
Skladovací teplota: -20ºC až 70ºC

Obsah balení:

1x 7"AHD LCD monitor
1x Dálkové ovládání
1x Sluneční clona
1x Konzola pro uchycení monitoru
1x Šrouby pro uchycení monitoru
1x Napájecí kabel
1x Manuál

Přidat hodnocení či dotaz k produktu:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze